wrapper

Акції

Ukrtour.pro

Ukrtour.pro

Привітання з 8 Березня

Read more

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР» на Всеукраїнському профспілковому віче

16 січня 2020 року у м.Києві у зв'язку з просуванням урядових законопроектів, які погіршують права і гарантії працюючих та позбавляють профспілки права на їх представництво й захист відбулося Всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних трудових і соціально-економічних прав працівників та діяльності профспілок у якому взяв участь Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР» - Стрілець Сергій Миколайович.

 На Віче також були присутні керівники всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань члени Ради ФПУ, голови первинних профспілкових організацій, профактив з усіх областей України, яких делегували 7 млн. членів професійних спілок.

Представники трудових колективів підприємств, установ і організацій  всіх сфер економіки країни донесли до суспільства та керівництва держави тривогу і обурення через проведення владою так званих економічних і соціальних реформ.

До профспілок приєднались Президент Українського союзу промисловців і підприємців, співголова НТСЕР зі сторони роботодавців Анатолій Кінах, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко.

Учасниками Всеукраїнського профспілкового Віче прийнято резолюцію, яку вирішено відразу передати до Офісу Президента України В.Зеленського, Верховної Ради України і КМУ.

Спілчани вимагають від керівництва держави зупинити процеси законодавчого руйнування трудового законодавства і трудових прав, що намічено у законопроекті «Про працю» № 2708, законопроектах щодо змін у діяльності професійних спілок (№ 2681) та системи загальнообов’язкового державного соціального страхування (№ 2275).

Відкликати з Верховної Ради України проєкт Закону України «Про працю». Розпочати роботу над справедливою трудовою реформою спільно з профспілками і роботодавцями та у відповідності до Конституції України і міжнародних зобов’язань держави, а також за участю експертів Міжнародної організації праці.

Read more

Акція-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної ради України

15 січня 2020 року у зв'язку з просуванням урядових законопроектів, які погіршують права і гарантії працюючих та позбавляють профспілки права на їх представництво й захист - трудовий колектив ПрАТ «Укрпрофтур» на чолі з Сергієм Миколайовичем Стрільцем - Президентом ПрАТ «Укрпрофтур» взяли участь у попереджувальній акції-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України.

Read more

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України