wrapper

Акції

Адміністратор

Адміністратор

ІV всеукраїнський готельний форум

23 -24 жовтня 2019 року в Mercure Congress centre в місті Києві відбувся ІV всеукраїнський готельний форум, в якому взяли участь працівники ПрАТ «УКРПРОФТУР» на чолі з Президентом ПрАТ «Укрпрофтур» - Сергієм Миколайовичем  Стрільцем. Організатором заходу є журнал “Академія гостинності”.

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГОТЕЛЬНИЙ ФОРУМ це щорічний захід на якому зустрічаються всі ті, хто не лишається байдужим до розвитку сфери гостинності. Четвертий рік поспіль організатори відкривають двері для готелярів та експертів готельно-ресторанного бізнесу з усієї України, щоб поділитися знаннями, досвідом та новими ідеями.

 

Read more

Працівники ПрАТ "Укрпрофтур" відвідали республіку Молдову

В рамках співробітництва між ПрАТ «УКРПРОФТУР» та ТЕУП «Беларустурист» з метою укріплення зв’язків між профспілковими туроператорами України та Республіки Білорусь, розробки нових маршрутів для членів профспілок з метою збільшення обслуговування екскурсантів на туристичних маршрутах та збільшення реалізації туристсько-екскурсійних послуг та для досягнення кращих фінансових peзультатів співробітники ПрАТ «Укрпрофтур» взяли участь у спільному рекламному турі в республіку Молдова з 19 по 22 вересня 2019 року.

Під час рекламного туру представники туристичних компаній України та Республіки Білорусі оглянули основні історико-культурні об’єкти Молдови, ознайомились з народними традиціями та кухнею, оглянули готельну базу м.Кишинів, напрацювали екскурсійно-транспортні маршрути по особливо цікавим туристичним центрам Молдови. Як наслідок плідної співпраці найближчим часом на туристичному ринку України компанія ПрАТ «УКРПРОФТУР» представить новий туристичний продукт – «Вихідні в Молдові».

Read more

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України