wrapper

Акції

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ПРОФСПІЛОК В СУДАХ

          28 січня 2021 року Київським апеляційним судом було скасовано незаконну Ухвалу Печерського районного суду м.Києва від 03.11.2020 року про накладення арешту на майно ПрАТ «УКРПРОФТУР».

          При цьому, судом було зазначено, що ПрАТ «УКРПРОФТУР» на законних підставах володіє об’єктами нерухомого майна, а саме: ДП ГК «Турист» (м.Київ,вул.Р.Окіпної,2) та комплекс нежитлових приміщень у м.Києві по вулиці Лодигіна,2.

          Прикро, що вже понад 10 років різні державні органи не можуть вгамувати свій «апетит» щодо об’єктів  профспілкового майна, які перебувають у приватному володінні самих профспілок. І політична команда

Президента В.Зеленського наступає на ті ж «граблі», як і злочинна влада колишнього Президента-втікача В.Януковича та колишнього генерального Прокурора В.Пшонки, але законну правову позицію захисту майна профспілок

та передбачені гарантії Конституції України щодо непорушності приватного права на майно жодна влада не зможе самостійно змінити!

         Крім того, наявна судова практика Європейського суду з прав людини щодо Фонду «Батьківська турбота»  також констатує та підтверджує правову позицію профспілок.

         Тому, в  черговий раз Профспілки спільно з ПрАТ «УКРПРОФТУР» захистили в Апеляційному суді свою правову позицію та отримали чергову перемогу над незаконними діями прокурорських чиновників команди вже нинішнього Президента  В. Зеленського.

         ОДНАЗНОЧНО, що перемога буде за ПРОФСПІЛКАМИ ТА НАРОДОМ УКРАЇНИ!!!

 

 

ПРЕЗИДЕНТ ПрАТ «УКРПРОФТУР»

С. СТРІЛЕЦЬ

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України