wrapper

Акції

Стрілець Сергій Миколайович, Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР», та весь колектив ПрАТ «УКРПРОФТУР» щиро співчуває рідним та близьким  Вікторї Василівни Буяшенко з приводу непоправної втрати. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток освіти та науки важко переоцінити. Свідченням цього є її багаторічна плідна і високопрофесійна робота на посаді ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму.

 Передчасна смерть Вікторії Василівни – це непоправна втрата для її рідних, близьких, друзів, колег та вдячних студетів. Світла пам’ять про неї назавжди лишиться в наших серцях. Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з Вами.

Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять! 

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України