wrapper

Акції

В рамках співробітництва між ПрАТ «УКРПРОФТУР» та ТЕУП «Беларустурист» з метою укріплення зв’язків між профспілковими туроператорами України та Республіки Білорусь, розробки нових маршрутів для членів профспілок з метою збільшення обслуговування екскурсантів на туристичних маршрутах та збільшення реалізації туристсько-екскурсійних послуг та для досягнення кращих фінансових peзультатів співробітники ПрАТ «Укрпрофтур» взяли участь у спільному рекламному турі в республіку Молдова з 19 по 22 вересня 2019 року.

Під час рекламного туру представники туристичних компаній України та Республіки Білорусі оглянули основні історико-культурні об’єкти Молдови, ознайомились з народними традиціями та кухнею, оглянули готельну базу м.Кишинів, напрацювали екскурсійно-транспортні маршрути по особливо цікавим туристичним центрам Молдови. Як наслідок плідної співпраці найближчим часом на туристичному ринку України компанія ПрАТ «УКРПРОФТУР» представить новий туристичний продукт – «Вихідні в Молдові».

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України