Print this page

19 травня 2019 року Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України), Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, здійснив перший Архіпастирський візит до Рівненсько-Волинської єпархії.

 

Блаженнійший Владика у м. Рівне очолив освячення храму на честь    вмч. Катерини (нижній храм Вознесенського кафедрального собору) та Божественну літургію, у співслужінні Високопреосвященнійшого архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та Преосвященнійшого єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла, священників та дияконів. 

 

По звершенні Літургії Блаженнійший Владика подякував всім причетним до будівництва новоосвяченого храму і нагородив Благословенною грамотою (з відзнаками) ктиторів та благодійників новоосвяченого храму, а саме: його настоятеля, протоієрея Данила Бринчака та Президента ПрАТ «УКРПРОФТУР» Стрільця Сергія Миколайовича!

 

Після звершення першої Божественної літургії у співслужінні архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла та місцевого духовенства в новоосвяченому храмі, Предстоятель звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

«Цей новий храм є ще однією цеглиною у побудові нашої єдиної Помісної Української Православної Церкви. Сьогодні серед нас вже немає поділу, після 15 грудня 2018-го року ми всі об’єдналися. Зараз ми живемо в історичний час, адже ми не лише учасники, а й співтворці нашої новітньої церковної історії», – зазначив Блаженнійший Владика.

Він також додав, що у майбутньому перед всіма нами ще багато спокус та перешкод, але з вірою у Бога і Його допомогою українці пройдуть шляхом правди до об’єднання всіх у єдиній Православній Церкві.

 

Last modified on Понеділок, 20 травня 2019