wrapper

Акції

19 травня 2019 року Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України), Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, здійснив перший Архіпастирський візит до Рівненсько-Волинської єпархії.

 

Блаженнійший Владика у м. Рівне очолив освячення храму на честь    вмч. Катерини (нижній храм Вознесенського кафедрального собору) та Божественну літургію, у співслужінні Високопреосвященнійшого архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та Преосвященнійшого єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла, священників та дияконів. 

 

По звершенні Літургії Блаженнійший Владика подякував всім причетним до будівництва новоосвяченого храму і нагородив Благословенною грамотою (з відзнаками) ктиторів та благодійників новоосвяченого храму, а саме: його настоятеля, протоієрея Данила Бринчака та Президента ПрАТ «УКРПРОФТУР» Стрільця Сергія Миколайовича!

 

Після звершення першої Божественної літургії у співслужінні архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла та місцевого духовенства в новоосвяченому храмі, Предстоятель звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

«Цей новий храм є ще однією цеглиною у побудові нашої єдиної Помісної Української Православної Церкви. Сьогодні серед нас вже немає поділу, після 15 грудня 2018-го року ми всі об’єдналися. Зараз ми живемо в історичний час, адже ми не лише учасники, а й співтворці нашої новітньої церковної історії», – зазначив Блаженнійший Владика.

Він також додав, що у майбутньому перед всіма нами ще багато спокус та перешкод, але з вірою у Бога і Його допомогою українці пройдуть шляхом правди до об’єднання всіх у єдиній Православній Церкві.

 

Last modified on Понеділок, 20 травня 2019

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України