wrapper

Акції

     Правління акціонерного товариства «УКРПРОФТУР» повідомляє, що 06 вересня 2017 року в м. Києві в готельному комплексі «Турист» відбулося чергове засідання Наглядової ради Товариства, на якому було розглянуто ряд робочих питань, в тому числі і затвердження Звіту про результати фінансово-господарської діяльності Товариства, його дочірніх підприємств та господарських товариств, за підсумками роботи І-го півріччя 2017 року.

     Слід відмітити, що напередодні засідання Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» відбулися засідання Комісій Наглядової ради Товариства, які практично, в повному складі всіх членів Наглядової ради активно взяли участь в опрацюванні та обговоренні всіх питань, які зазначені в порядку денному засідання та внесли свої кваліфіковані пропозиції до проектів постанов Наглядової ради. Одночасно було враховано пропозиції та зауваження головного акціонера Товариства - Федерації профспілок України, що свідчить про якісний, професійний та фаховий підхід членів Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» до підготовки і проведення засідання.

     

Так, під час розгляду основного питання щодо  результатів фінансово-господарської діяльності ПрАТ «УКРПРОФТУР за підсумками роботи І-го півріччя 2017 року фактично досягнуто Правлінням повного виконання поставлених завдань ФПУ, а саме: отримано Сукупних Доходів на загальну суму 84,6 млн. грн., що на 16,9 млн. грн. більше від запланованих 67,7 млн. грн., і становить 125 % виконання планового показника; Фінансового Прибутку отримано 3,4 млн. грн., що на 232 тис. грн. більше від запланованого 3, 2 млн. грн., і становить 108 % виконання планового показника за звітний період, тощо.

     Фонд оплати праці системи  Товариства становить 20,7 млн. грн., який у порівнянні з минулим роком збільшився на 3 834,3 тис. грн., або на 23 %. Середньомісячні доходи одного працюючого за 1 півріччя 2017 року збільшились на 49 % в порівнянні з аналогічним періодом  2016 року, і становлять 4517 гривень на одного працівника в середньому по системі Товариства.

     Всього сплачено  податків та зборів до державного бюджету за відповідний період на загальну суму 19 775 тис. грн., сплата податків  в порівнянні з минулим роком збільшилось на 1 489 тис. грн. або на 8%. Рентабельність Товариства  (чистий  прибуток до сукупних доходів) склала  4,3%. Виплата дивідендів суб’єктами господарювання системи ПрАТ «УКРПРОФТУР»  здійснюється відповідно до розпорядчих рішень, прийнятих  акціонерами таких суб’єктів. Заборгованості перед ФПУ- головним акціонером ПрАТ «УКРПРОФТУР» станом на 01.09.2017 року - відсутня.

     Після закінчення засідання Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» відбулась ознайомча туристична поїздка до Національного парку «Межигір’я», який знаходиться в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області за участю Голови, Членів Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР», Президента Товариства та працівників апарату Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР» під час якої було обговорено ряд інших питань, в тому числі і  щодо розвитку тур операторської діяльності.

Правління Товариства

Last modified on Понеділок, 18 вересня 2017

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України