wrapper

Акції

що 07 червня 2017 року в готельному комплексі «Турист» відбулося засідання Наглядової ради Товариства, на якому було прийнято ряд рішень, зокрема, щодо результатів фінансово-господарської діяльності системи ПрАТ «УКРПРОФТУР» за перший квартал 2017 року, виплати дивідендів акціонерам товариства, обрання членів Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР» та інші питання.

Слід відмітити, що членами Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» розглянуто питання навчання працівників системи ПрАТ «УКРПРОФТУР» в Академії праці, соціальних відносин і туризму, згідно з прийнятим рішенням було підтримано дії Правління Товариства по підготовці кадрів для системи ПрАТ «УКРПРОФТУР» та погоджені кандидатури для навчання в Академії.

 

 

Last modified on П'ятниця, 09 червня 2017

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України