wrapper

Акції

13 грудня 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2, готельний комплекс «Турист», кабінет Голови Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР», відбулось засідання Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР», в якому в тому числі взяв участь Голова ФПУ Григорій Васильович Осовий.

За результатами засідання було прийнято ряд рішень, зокрема, затверджено Звіт про результати фінансово-господарської діяльності ПрАТ  «УКРПРОФТУР», його дочірніх підприємств та інших товариств, створених за його участю, за 9 місяців 2016 року, погоджено пропозиції Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР» щодо основних напрямів діяльності та показників фінансово-господарського плану на 2017 рік  та затверджено     кошторис     доходів    і    витрат     апарату    Правління ПрАТ «УКРПРОФТУР»  на 2017  рік.

 

 

 

 

 

 

Last modified on Середа, 25 січня 2017

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України