wrapper

Акції

Привітання з 8 Березня

Read more

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР» на Всеукраїнському профспілковому віче

16 січня 2020 року у м.Києві у зв'язку з просуванням урядових законопроектів, які погіршують права і гарантії працюючих та позбавляють профспілки права на їх представництво й захист відбулося Всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних трудових і соціально-економічних прав працівників та діяльності профспілок у якому взяв участь Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР» - Стрілець Сергій Миколайович.

 На Віче також були присутні керівники всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань члени Ради ФПУ, голови первинних профспілкових організацій, профактив з усіх областей України, яких делегували 7 млн. членів професійних спілок.

Представники трудових колективів підприємств, установ і організацій  всіх сфер економіки країни донесли до суспільства та керівництва держави тривогу і обурення через проведення владою так званих економічних і соціальних реформ.

До профспілок приєднались Президент Українського союзу промисловців і підприємців, співголова НТСЕР зі сторони роботодавців Анатолій Кінах, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко.

Учасниками Всеукраїнського профспілкового Віче прийнято резолюцію, яку вирішено відразу передати до Офісу Президента України В.Зеленського, Верховної Ради України і КМУ.

Спілчани вимагають від керівництва держави зупинити процеси законодавчого руйнування трудового законодавства і трудових прав, що намічено у законопроекті «Про працю» № 2708, законопроектах щодо змін у діяльності професійних спілок (№ 2681) та системи загальнообов’язкового державного соціального страхування (№ 2275).

Відкликати з Верховної Ради України проєкт Закону України «Про працю». Розпочати роботу над справедливою трудовою реформою спільно з профспілками і роботодавцями та у відповідності до Конституції України і міжнародних зобов’язань держави, а також за участю експертів Міжнародної організації праці.

Read more

Акція-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної ради України

15 січня 2020 року у зв'язку з просуванням урядових законопроектів, які погіршують права і гарантії працюючих та позбавляють профспілки права на їх представництво й захист - трудовий колектив ПрАТ «Укрпрофтур» на чолі з Сергієм Миколайовичем Стрільцем - Президентом ПрАТ «Укрпрофтур» взяли участь у попереджувальній акції-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України.

Read more

Меморандум з Профспілкою авіабудівників України

 Для подальшого розвитку та удосконалення механізму розширення співробітництва між ПрАТ «Укрпрофтур» та Профспілкою авіабудівників України - 28 грудня 2019 року було підписано МЕМОРАНДУМ про співробітництво Профспілки авіабудівників України та Приватного акціонерного товариства  «УКРПРОФТУР».

Read more

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАГАЛЬНУ КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙ ТА ГОЛОСУЮЧИХ АКЦІЙ СТАНОМ НА ДАТУ СКЛАДАННЯ ПЕРЕЛІКУ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАГАЛЬНУ КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙ ТА ГОЛОСУЮЧИХ АКЦІЙ

 СТАНОМ НА ДАТУ СКЛАДАННЯ ПЕРЕЛІКУ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ.

 

Загальна кількість акцій станом на 09 грудня 2019 року, дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах акціонерів ПрАТ «УКРПРОФТУР», які відбудуться 13 грудня 2019 року: 2 115 030 штук.

Загальна кількість голосуючих акцій станом на 29 листопада 2019 року, дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах акціонерів ПрАТ «УКРПРОФТУР», які відбудуться 13 грудня 2019 року: 2 115 030 штук.

Тел. для довідок: (044) 568-44-28.

Наглядова рада ПрАТ «УКРПРОФТУР».

Read more

ІV всеукраїнський готельний форум

23 -24 жовтня 2019 року в Mercure Congress centre в місті Києві відбувся ІV всеукраїнський готельний форум, в якому взяли участь працівники ПрАТ «УКРПРОФТУР» на чолі з Президентом ПрАТ «Укрпрофтур» - Сергієм Миколайовичем  Стрільцем. Організатором заходу є журнал “Академія гостинності”.

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГОТЕЛЬНИЙ ФОРУМ це щорічний захід на якому зустрічаються всі ті, хто не лишається байдужим до розвитку сфери гостинності. Четвертий рік поспіль організатори відкривають двері для готелярів та експертів готельно-ресторанного бізнесу з усієї України, щоб поділитися знаннями, досвідом та новими ідеями.

 

Read more

Працівники ПрАТ "Укрпрофтур" відвідали республіку Молдову

В рамках співробітництва між ПрАТ «УКРПРОФТУР» та ТЕУП «Беларустурист» з метою укріплення зв’язків між профспілковими туроператорами України та Республіки Білорусь, розробки нових маршрутів для членів профспілок з метою збільшення обслуговування екскурсантів на туристичних маршрутах та збільшення реалізації туристсько-екскурсійних послуг та для досягнення кращих фінансових peзультатів співробітники ПрАТ «Укрпрофтур» взяли участь у спільному рекламному турі в республіку Молдова з 19 по 22 вересня 2019 року.

Під час рекламного туру представники туристичних компаній України та Республіки Білорусі оглянули основні історико-культурні об’єкти Молдови, ознайомились з народними традиціями та кухнею, оглянули готельну базу м.Кишинів, напрацювали екскурсійно-транспортні маршрути по особливо цікавим туристичним центрам Молдови. Як наслідок плідної співпраці найближчим часом на туристичному ринку України компанія ПрАТ «УКРПРОФТУР» представить новий туристичний продукт – «Вихідні в Молдові».

Read more

Привітання з Днем туризму!

Напередодні відзначення професійного свята -  Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні вітаю усіх працівників системи ПрАТ «Укрпрофтур» та численну спільноту профспілкового соціального туризму України.

Щиро бажаю туристам зі стажем і початківцям міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу! Нехай у вашому житті завжди панує мир та злагода.

Зі святом Вас!

 

З повагою

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР»

Сергій Стрілець

Read more

Приватне акціонерне товариство «УКРПРОФТУР» оголошує відбір претендентів на посаду Голови Правління Приватного акціонерного товариства «ЛЬВІВТУРИСТ»

 

Приватне акціонерне товариство «УКРПРОФТУР» оголошує відбір претендентів на посаду Голови Правління Приватного акціонерного товариства «ЛЬВІВТУРИСТ» (м. Львів, вул. Коновальця, 103):

Спеціалізацією товариства є організація і здійснення туристичної та готельної діяльності, забезпечення створення туристичного продукту та надання громадянам і юридичним особам, в тому числі іноземним, комплексних туристично-екскурсійних та інших послуг, організація відпочинку, побуту та харчування.

Вимоги до претендента:

 • Наявність вищої освіти і досвід роботи на керівних посадах не менше ніж три роки, за напрямками готельного та туристичного бізнесу;
 • Пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності, аналіз можливих ризиків, підвищення конкурентоспроможності Товариства;
 • Бачення перспектив та тенденцій розвитку туристичної галузі;
 • Володіння комп’ютерними програмами, які застосовуються в готелі;
 • Практичний досвід керування персоналом та розбудова високоякісної й ефективної системи управління Товариством;
 • Вільне знання англійської мови; знання інших іноземних мов вітається;
 • Стратегічне мислення та планування.
 • Орієнтація на результат, здатність вирішувати проблеми;
 • Знання методів контролю якості, просування готельного продукту, готельного маркетингу; правил утримання приміщень в готельному господарстві; організацію матеріально-технічного забезпечення готелю;
 • Уміння створити професійну та висококваліфіковану команду, здатну забезпечити ефективне впровадження стратегії розвитку;
 • Знання законодавчих та нормативних актів з питань надання готельних послуг; правила користування готелями; форми документів суворої звітності та первинного обліку у готелях; технологію приймання, розміщення та обслуговування осіб, які проживають в готелі; кількість номерів та ліжко-місць у готелі, ціни й тарифи за проживання, бронювання номерів і додаткові послуги за плату; основи економіки, трудового законодавства, правила і норми охорони праці, протипожежного захисту на виробничої санітарії; абревіатур, прийнятих в міжнародному турбізнесі/готельному господарстві; роботи з паспортами, візами.

Для участі у відборі необхідно надати наступні документи:

 1. Заяву для участі у конкурсі;
 2. Перелік документів, поданих претендентом;
 3. Власноручно завірена копія документа, що посвідчує особу, із згодою на обробку персональних даних;
 4. Копію трудової книжки із згодою на обробку персональних даних;
 5. Заповнений листок обліку кадрів;
 6. Належним чином завірена копія ідентифікаційного коду претендента;
 7. Копію документів про вищу освіту;
 8. Біографічна довідка (резюме);
 9. Інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємствами, товариствами аналогічного напрямку та галузі діяльності;
 10. Письмову заяву про відсутність обставин, які перешкоджатимуть об’єктивному виконанню претендентом обов’язків керівника товариства або зобов’язання щодо усунення таких обставин у разі визначення переможцем відбору;
 11. Письмові рекомендації (у разі їх наявності).

До участі у відборі не допускаються особи, які мають конфлікт інтересів стосовно майна, що передається в управління керівнику товариства, та/або сфери діяльності товариства, який не може бути усунений у разі визначення претендента переможцем.

Документи приймаються впродовж 10 днів після опублікування оголошення за адресою: м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2, приймальня ПрАТ «Укрпрофтур», з 10:00 до 17:00.

З наступного дня після закінчення терміну прийняття документів, всіх кандидатів, що подали документи буде повідомлено про дату і час засідання комісії на якому розглядатимуться заяви та документи.

Додаткову інформацію щодо переліку необхідних документів, можна дізнатися за тел. (044) 568-44-28.

Read more

Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України

Шановні колеги!                                    

Щиро вітаю Вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Ці свята передають дух патріотизму та гордості за свою націю, яка пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

 

  З повагою

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР»

Сергій Стрілець

Read more

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України