wrapper

Акції

ШАНОВНИЙ АКЦІОНЕРЕ

ШАНОВНИЙ АКЦІОНЕРЕ !

Приватне акціонерне товариство «УКРПРОФТУР», код ЄДРПОУ 02605473, місцезнаходження: 02002, м. Київ, вулиця Раїси Окіпної, 2 повідомляє про скликання річних Загальних зборів, що відбудуться 28 квітня 2021 року за адресою: м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2, Г\К «Турист» (2-й поверх) кабінет Президента ПрАТ «УКРПРОФТУР».

Реєстрація учасників з 10 год. 20 хв. до 10 год. 50 хв.

Початок зборів об 11 год. 00 хв.

Read more

Глибокі Співчуття

         З глибоким сумом колектив апарату ПрАТ «УКРПРОФТУР» сприйняв звістку про смерть Моргуна Володимира Олександровича, колишнього Голови Правління ПрАТ «Харківтурист», який більше 20 років очолював Товариство. Висловлюємо слова підтримки родині Володимира Олександровича та всім, хто знав, цінував та поважав покійного.

         Володимир Олександрович був чудовою людиною, мав авторитет у колективі та був чудовим керівником. Неодноразово за значний особистий внесок в розвиток туризму нагороджувався почесними грамотами, подяками за державними нагородами. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Перестало битися серце порядної, чуйної та щирої людини. У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з усіма, хто знав та  поважав Володимира Олександровича.

         Це непоправна втрата для всіх нас… Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Володимира Олександровича вічно житиме у наших серцях. 

         Царство Небесне і хай земля йому буде пухом! 

          Колектив ПрАТ «УКРПРОФТУР»

Read more

ПЕРЕМОГА ПРОФСПІЛОК В СУДАХ

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ПРОФСПІЛОК В СУДАХ

          28 січня 2021 року Київським апеляційним судом було скасовано незаконну Ухвалу Печерського районного суду м.Києва від 03.11.2020 року про накладення арешту на майно ПрАТ «УКРПРОФТУР».

          При цьому, судом було зазначено, що ПрАТ «УКРПРОФТУР» на законних підставах володіє об’єктами нерухомого майна, а саме: ДП ГК «Турист» (м.Київ,вул.Р.Окіпної,2) та комплекс нежитлових приміщень у м.Києві по вулиці Лодигіна,2.

          Прикро, що вже понад 10 років різні державні органи не можуть вгамувати свій «апетит» щодо об’єктів  профспілкового майна, які перебувають у приватному володінні самих профспілок. І політична команда

Президента В.Зеленського наступає на ті ж «граблі», як і злочинна влада колишнього Президента-втікача В.Януковича та колишнього генерального Прокурора В.Пшонки, але законну правову позицію захисту майна профспілок

та передбачені гарантії Конституції України щодо непорушності приватного права на майно жодна влада не зможе самостійно змінити!

         Крім того, наявна судова практика Європейського суду з прав людини щодо Фонду «Батьківська турбота»  також констатує та підтверджує правову позицію профспілок.

         Тому, в  черговий раз Профспілки спільно з ПрАТ «УКРПРОФТУР» захистили в Апеляційному суді свою правову позицію та отримали чергову перемогу над незаконними діями прокурорських чиновників команди вже нинішнього Президента  В. Зеленського.

         ОДНАЗНОЧНО, що перемога буде за ПРОФСПІЛКАМИ ТА НАРОДОМ УКРАЇНИ!!!

 

 

ПРЕЗИДЕНТ ПрАТ «УКРПРОФТУР»

С. СТРІЛЕЦЬ

Read more

Акція протесту Верховної ради України

Працівники ПрАТ «УКРПРОФТУР» прийняли участь у акціях протесту Федерації профспілок України, що відбувалися 2-3 грудня 2020 року під стінами Верховної Ради України.

Акція відбувалася на виконання постанови Президії ФПУ від 27.12.2020 № П-28-1 «Про протидію Федерації профспілок України черговому наступу влади на права працівників та профспілок».

Масовою колонною маніфестанти з лозунгами та транспарантами прослідували вулицями урядового кварталу до площі Конституції, де розпочався мітинг.

Протестуючі вимагали відкликати з Верховної Ради України антисоціальні, антипрофспілкові законопроекти, які роблять з людини праці – покірного раба.

Вимагали виконання зобов’язань щодо належного фінансування державних підприємств, першочергово оборонного комплексу, космічного та авіабудівництва, машинобудівного комплексу і АПК,  інших галузей економіки. Забезпечення достатнього фінансування  медицини, освіти, культури.А також  забезпечити у Державному бюджеті на 2021 рік профспілкові вимоги.

Read more

Привітання Президента ПрАТ "УКРПРОФТУР" з Днем туризму

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Напередодні відзначення професійного свята - Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні вітаю усіх працівників системи ПрАТ «Укрпрофтур» та численну спільноту туристичної індустрії.

Бажаю міцного здоров'я, безмежного щастя, впевненості у власних силах, професіоналізму та успіху. Нехай у вашому житті буде якнайбільше яскравих вражень та захоплюючих мандрівок.  Зі святом Вас!

Read more

Привітання Президента ПрАТ "УКРПРОФТУР"

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

 Сьогодні, в ці святкові дні, бажаю Вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини.

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками.

Нехай всі досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

Щастя і процвітання вільній, незалежній,

соборній Україні!

 

 

 

З повагою

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР»

Сергій Стрілець

Read more

Привітання Президента ПрАТ "УКРПРОФТУР"

ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ!

Щиро вітаю Вас із професійним святом -  з Днем бухгалтера!

Бажаю усім Вам  стабільного успіху на роботі, бездоганної звітності та правильної документації. Нехай життя наповнюється приємними сюрпризами, веселими зустрічами і радісними емоціями.

 Міцного здоров'я та безмежного щастя!

 

З повагою

Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР»

Сергій Стрілець

Read more

Привітання Президента ПрАТ «УКРПРОФТУР» з Днем Конституції!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

      Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.    

 Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, створення належних умов для самореалізації особистості.

      Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради успішного майбутнього.

 

З ПОВАГОЮ

ПРЕЗИДЕНТ  ПрАТ «УКРПРОФТУР»

СЕРГІЙ СТРІЛЕЦЬ

Read more

ПрАТ «УКРПРОФТУР» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким...

Правління та колектив апарату ПрАТ «УКРПРОФТУР» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким  з приводу важкої втрати, раптової трагічної смерті Сікана Павла Cтепановича.

Павло Степанович був чудовою людиною, завжди приходив на допомогу й  вирізнявся своєю щирістю, добротою та оптимізмом.

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу та  людям, що його оточували. Перестало битися серце порядної, чуйної та щирої людини. У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з усіма, хто знав та  поважав Павла Степановича.

Це непоправна втрата для всіх нас… Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Павла Степановича вічно житиме у наших серцях. 

Царство Небесне і хай земля йому буде пухом! 

Read more

Cпівчуття рідним та близьким Вікторії Василівни Буяшенко

Стрілець Сергій Миколайович, Президент ПрАТ «УКРПРОФТУР», та весь колектив ПрАТ «УКРПРОФТУР» щиро співчуває рідним та близьким  Вікторї Василівни Буяшенко з приводу непоправної втрати. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток освіти та науки важко переоцінити. Свідченням цього є її багаторічна плідна і високопрофесійна робота на посаді ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму.

 Передчасна смерть Вікторії Василівни – це непоправна втрата для її рідних, близьких, друзів, колег та вдячних студетів. Світла пам’ять про неї назавжди лишиться в наших серцях. Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з Вами.

Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять! 

Read more

Про компанію

Приватне акціонерне товариство "Укрпрофтур" створене рішенням Федерації профспілок України та Фонду соціального страхування України 28 жовтня 1991 року. До його статутного фонду передані всі туристичні господарства, підприємства та організації, що були підпорядковані Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях і належали на праві власності профспілкам України